^Idź do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5
sound by Jbgmusic

Zespół muzyczny Maków Mazowiecki

Zespół Holiday powstał w sierpniu 1984 roku, aktualnie siedzibą zespołu jest Przasnysz, miasto położone w województwie mazowieckim.  Obsługujemy wesela i imprezy rozrywkowe w pełnym zakresie. Sposób prowadzenia wesela lub imprezy może zależeć od Klienta. Oczywiście mamy swój styl, ale na życzenie zleceniodawcy jesteśmy w stanie ustalić repertuar, który wykonamy podczas Jego przyjęcia, lub imprezy przez Niego organizowanej. Oferujemy pełną konferansjerkę, zabawę, śpiew przy stołach, a w przerwach pomiędzy blokami muzycznymi- muzykę z odtwarzacza mp3. Wykonujemy utwory w języku angielskim, włoskim i rosyjskim. Gramy również na poprawinach (cały zespół, lub jednoosobowo).
Atutem Holiday Music jest solidność, kultura. Gramy przeboje z lat 60-70-80 po utwory współczesnych wykonawców takich jak Feel, Pectus, Enej, Video, Kombi, Dżem, Czerwone Gitary, Wilki i wiele innych, a także piosenki w klimacie cygańskim, jak również z gatunku disco-polo. Każdą imprezę szczegółowo omawiamy z naszymi klientami. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Holiday Music odwiedź profil na portalu FACEBOOK.

SZANOWNI PAŃSTWO JEŻELI BĘDZIECIE MIELI WĄTPLIWOŚCI PO ZAPOZNANIU SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO ZESPOŁU, TO ZAPRASZAMY DO POSŁUCHANIA NAS NA ŻYWO PO UPRZEDNIM UZGODNIENIU TERMINU.

Zespół muzyczny - gramy w całej Polsce, najczęściej: Przasnysz, Ciechanów, Maków Mazowiecki, zespół muzyczny Mława, Ostrołęka, Płock, Płońsk, Pułtusk, zespół muzyczny Szczytno, Wyszków, zespół muzyczny Ostróda, Nidzica, Łomża.